فراموش کردن رمز عبور !

  ارسال پیام

شما در اين بخش ميتوانيد از انواع روشهاي ارسال پيامک استفاده کنيد . 

► ارسال پيامک تکي : 

 - در اين قسمت ميتوانيد به يک يا چند شماره پيامک ارسال کنيد .

 • در فرم ارسال تکي فيلد شماره ارسال کننده , براساس شماره هاي اشتراکي و يا اختصاصي شما انتخاب ميشود . شماره هاي اشتراکي موجود فعال شماره 10005970 و 30005970 و 3005846 و 5002130  و 20001391  است.(درموردقابلیت های خطوط در صفحه اول سایت در بخش خطوط و قابلیت های آن توضیح داده شده )
 • در فيلد دريافت کننده ميتوانيد يک يا چند شماره موبايل را که قصد ارسال پيامک به آنها را داريد , وارد نماييد.در صورت ورود چند شماره , آنها را بايد با  "کاما" از يکديگر جدا نماييد مثل ( 09304650600 , 09134050600 )  .
 • در زیر اين قسمت امکان انتخاب شماره از دفترچه تلفن , از فايل اکسل و يا فايل متني را هم داريد . 
 • در قسمت متن پيامک نيز پيام خود را جهت ارسال وارد نماييد . طول متن پيامک فارسي 70 کاراکتر فارسي و 160 کاراکتر انگليسي به معناي يک پيامک محاسبه خواهد شد . البته در زیر این قسمت میزان کاراکتر و تعداد پیامک شما را نمایش میدهد حتما به آن توجه کنید.    در اين قسمت شما ميتوانيد تا حداکثر 5 پيامک را يکجا ارسال نماييد . 
 • در کنار صفحه متن پیامک گزینه استفاده از الگوها موجود است که با استفاده از آن میتوانید الگوهای پیامی را که از قبل آماده کرده اید را استفاده کنید به این صورت دیگر برای هر ارسال مجبور به تایپ مجدد پیامک ندارید ودر وقت شما صرفه جویی میشود.
 • در قسمت "ارسال در آينده" شما ميتوانيد  پیامهای خود را بطور دلخواه تا 8 سال آینده زمان بندی کنید مثلا  شما تصمیم دارید به دوستتان پیامک تبریک تولد بفرستید و تولد آن 22 مرداد است , خوب بعد از نوشتن متن پیام تبریک اول گزینه ارسال در آینده را فعال کرده و سپس تاریخ را بر روی 22 مردادماه قرار میدهیم و از آن جایی که دوست داریم اولین کسی باشیم که به او تبریک میگویم ساعت ارسال را بر روی مثلا 8 صبح قرار میدهیم  .
 • در زیر قسمت ارسال در آینده گزینه افزودن وجود دارد . که با استفاده از آن شما میتوانید  پیام ارسالی را به همان شماره چندین بار در زمان های مختلفی که خود برنامه ریزی میکنید ارسال کنید. مثلا پیام تبریک تولد دوستتان را تا 8 سال آینده برنامه ریزی کنید. یا مراکزی که بصورت اقساط فروش میکنند و یا قرض الحسنه ها میتوانند با این روش سر رسید چک یا اقساط ماهانه هر عضو را به او یاد آوری کنند.
 • در قسمت "ارسال به صورت فلش" ميتوانيد انتخاب کنيد که پيامک شما به صورت عادي ارسال شود و يا به صورت فلش . پيامک هايي که به صورت فلش ارسال ميشوند در موبايل دريافت کننده به صورت اتوماتيک باز ميشوند و نيازي نيست تا دارنده گوشي در قسمت پيام ها , پيام ارسالي شما را مشاهده کند اما پيامک هايي که به صورت فلش ارسال ميشوند , در موبايل گيرنده ذخيره نميشوند و پس از مطالعه حذف ميشوند . (البته این نوع ارسال فقط با خطوط 3000 و2000  و فقط به صورت تکی صورت میگیرد)
 • در قسمت نمایش فاکتور: شما میتوانید قبل از ارسال هزینه این پیامک را مشاهده کنید و بعد از مشاهده باید تیک آن را بردارید تا پیام شما ارسال شود.

 

► ارسال پيامک گروهي

شما در اين بخش ميتوانيد پيامک هاي خود را به صورت يکجا و به گروههايی که قبلا در دفتر تلفن خود ايجاد کرده اید ارسال پیام کنید . 

 • در فرم ارسال تکي فيلد شماره ارسال کننده , براساس شماره هاي اشتراکي و يا اختصاصي شما انتخاب ميشود . شماره هاي اشتراکي موجود فعال شماره 10005970 و 30005970 و 3005846 و 5002130  و 20001391  است.(درمورد قابلیت های خطوط در صفحه اول سایت در بخش خطوط و قابلیت های آن توضیح داده شده )   
 • ارسال بصورت تصادفی: با استفاده از این کزینه شما میتوانید به تعدادی از شماره ها دریک یا چند گروه به صورت تصادفی ارسال پیام داشته باشید.
 • ارسال بصورت ترتیبی : این امتیاز را به شما میدهد که از گروه مورد نظرتان به هر تعداد  به صورت ترتیبی ارسال را انجام دهید. با این روش شما میتوانید در آینده ادامه ارسالها را از تعداد قبلی به بعد از سر بگیرید. مثلا شما یک گروه از همکاران به تعداد 4500 شماره  در دفترچه تلفن خود دارید و الان با ارسال گروهی میخواهید فقط به تعدادی از آنها ارسال پیام کنید خوب بعد از انتخاب گزینه ترتیبی رکورد خود را صفر و تعداد را مثلا بر روی 1500 میگذاریم و ارسال را انجام میدهیم . در مرحله بعدی ارسالمان مثلا دوماه بعد ما قصد داریم پیامی به همکاران بفرستیم که در قبل به آنها ارسالی نداشتیم , این بار رکورد ما 1500 است و تعداد ما 1800 عدد واگر با همین روند ادامه دهیم رکورد ما درمرحله بعد 3300 میشود(جمع تعداد ارسالهای قبلی = رکورد ) البته تعدا های ذکر شده طرفا برای مثال زدن بوده و شما به هر تعدا که تمایل داشتید میتوانید ارسال انجام دهید.
 • اپراتورهای گیرندگان : با توجه به تعرفه متفاوت اپراتورهای پیامک در ارسال به ایرانسل و همراه اول این گزینه جهت ترفند در کاهش هزینه ها برنامه نویسی شد. مثلا خط ارسالی شما 2000 است , گروه خود را انخاب میکنید بعد تنظیم اپراتورهای گیرنده را بر روی فقط همرا اول میگذاریم (چون تعرفه ارسال به ایرانسل از 2000 نسبت به همره اول گران است ) و ارسال را انجام میدهیم و در مرحله بعد شماره ارسال کننده 3000 و همان گروه را انتخاب میکنیم و این بار اپراتور ارسال کننده را بر روی ایرانسل قرار میدهیم ( به این دلیل که تعرفه ارسال به ایرانسل 3000 نسبت به سایر اپراتورها ارزان تر است ) با این ترفند ما به تمامی مخاطبین مورد نظرمان با کمترین هزینه ممکن پیاممان را ارسال کرده ایم.
 • در قسمت متن پيامک نيز پيام خود را جهت ارسال وارد نماييد . طول متن پيامک فارسي 70 کاراکتر فارسي و 160 کاراکتر انگليسي به معناي يک پيامک محاسبه خواهد شد . البته در زیر این قسمت میزان کاراکتر و تعداد پیامک شما را نمایش میدهد حتما به آن توجه کنید.    در اين قسمت شما ميتوانيد تا حداکثر 5 پيامک را يکجا ارسال نماييد . 
 • در کنار صفحه متن پیامک گزینه استفاده از الگوها موجود است که با استفاده از آن میتوانید الگوهای پیامی را که از قبل آماده کرده اید را استفاده کنید به این صورت دیگر برای هر ارسال مجبور به تایپ مجدد پیامک ندارید ودر وقت شما صرفه جویی میشود.
 • در قسمت "ارسال در آينده" شما ميتوانيد  پیامهای خود را بطور دلخواه تا 2 سال آینده زمان بندی کنید مثلا  شما تصمیم دارید به همکارنتان شروع یک جلسه را یاد آوری کنید و زمان آن روز یکشنبه است و شمامیخواهید روز قبل پیام شمارا دریافت کنند, خوب بعد از نوشتن متن پیام تبریک اول گزینه ارسال در آینده را فعال کرده و سپس تاریخ را بر روی روز مورد نظرمان قرار میدهیم   .
 • "تگ هاي پويا"  دراین قسمت  شما ميتوانيد پیامهای خود را به نام مخاطبین خود بفرستید مثلا به جای متن : با سلام سال نو مبارک....... =  با سلام  خانم عسگری سال نو مبارک ...   ,   از تگ هاي آماده استفاده کنيد تا جايگزين اطلاعات گيرنده پيام شما شوند .  به عنوان مثال شما يک گيرنده با اين اطلاعات در دفترچه تلفن ذخيره داريد :
نام و نام خانوادگي : امیر محمد واعظی ( امیر محمد واعظی جايگزين تگ " #fullname# " خواهد شد ) 
شماره موبايل : 09134050600 ( 09134050600 جايگزين تگ " #number# " خواهد شد ) 
جنسيت : مذکر  ( جناب آقاي  جايگزين تگ " #gender# " خواهد شد ) 
در صورتي که در متن پيامک خود از تگ هاي پويا استفاده کنيد , اين تگ ها با اطلاعات مشتري شما توسط سيستم جايگزين شده و ارسال خواهد شد .  
توجه توجه : در هنگام استفاده از این گزینه حتما باید گزینه تگهای پویا را بر روی استفاده کرده ام بگذارید. در غیر اینصورت تگ های پویا در متن شما ارسال میشود و نامها جایگزین نمیشوند.
 
 • "استفاده از شخصی سازی" : با استفاده از این گزینه هم میتوانید پیامهای خود را بصورت پویا ( به نام مخاطبین ) ارسال کنید . با این تفاوت که در این گزینه فقط میتوانید نام و نام خاوادگی مخاطب را در اول متن بگذارید ولی در تگهای پویا در هر جای متن میتوانید نام و جنسیت را جای دهید.
 • " استفاده از امضای اس ام اسی " : شما میتوانید با استفاده از دکمه تنظیمات روبروی این گزینه متن امضائ اس ام اسی خود را آماده کنید و بعد از انتخاب کردن این گزینه متن امضائ شما به متن اضافه میشود ومثل الگوهای پیام عمل میکند با این تقاوت که این متن را میتوانید در آخر تمام متن های خود بگذارد چون امضای پیامکی شما بوده و هویت شما را مشخص میکند . مثلا : شرکت بازرگانی کاویان کهن کیش  - این متن امضای من است و در آخر تمام پیامهای ارسالیم قرار دارد.
 •  نمایش پیش فاکتور: شما میتوانید قبل از ارسال هزینه این پیامک را مشاهده کنید و بعد از مشاهده باید تیک آن را بردارید تا پیام شما ارسال شود.
 
► ارسال پيامک نظير به نظير
دراين قسمت شما ميتوانيد يک پيام ثابت و مستقل را به يک شماره خاص ارسال کنيد . 
 • " شماره ارسال کننده " در فرم  شماره ارسال کننده , براساس شماره هاي اشتراکي و يا اختصاصي شما انتخاب ميشود . شماره هاي اشتراکي موجود فعال شماره 10005970 و 30005970 و 3005846 و 5002130  و 20001391  است. (درموردقابلیت های خطوط در صفحه اول سایت در بخش خطوط و قابلیت های آن توضیح داده شده )
 • شماره دريافت کننده : شماره مشترک که قصد ارسال پيام به ايشان را داريد در اين قسمت وارد کنيد . 
 • متن پيامک : متني که قصد ارسال به مشترک را داريد در اين قسمت وارد نماييد .